téma: Cesta do Grécka vlastným autom

Pridať odpoveď
maryzabeth
18:35, 28. 06. 2018

Boze do Sarti vyrazame o 2 tyzdne, dufam ze to nenarobi skody tam, ubytovani mame byt 60 metrov od plaze. Snad uz vide slniecko...


slk
18:55, 28. 06. 2018

Pre predstavu

Nikiti

https://youtu.be/NRSxM5jAYKc


Davos111
19:56, 28. 06. 2018

Dobry, pisem zo Sarti. Nic tu nie je zaplavene. Nemusite mat obavy, neviem ako v inych letoviskach ale Sarti je OK. Ano vcera tu prsalo od obeda do cca 18.30. Je tu kopa slovakov a vsetci sme ok. Dnes svietilo slnko a vsetci boli pri vode :) 


maryzabeth
20:18, 28. 06. 2018

Davos111 ďakujeme za upokojenie :) peknú dovolenku prajem :) 


Nera738
23:22, 28. 06. 2018

Davos palec hore 


henry_sk
07:59, 29. 06. 2018

Na mýtniciach v Srbsku vyčkávajú policajti na hriešnikov, ihneď za rampou odchytávajú.

Už sú pomenené tabule, takže všade na diaľnici 130. Nastavil som 129km/h podľa GPS a v pohode.


slk
15:54, 29. 06. 2018

meryzabeth a vsetci co sa chystate do Sarti. Odporucam link na live kameru priamo v Sarti, ktory som hodil sem:

http://www.somturista.sk/forum/tema/grecko-odkazy-a-linky-na-uzitocne-informacie-pri-ceste-na-dovolenku-67/5

Vyuzival som to na sledovanie ako tam je :)


Ivanb
21:42, 29. 06. 2018

Zdravim. Dnes sme  vyrazili o 10.30 z NZ a prespavame vo Vladicin had.

Cesta ok , povodne prechod Horgos sme zmenili na Baski vinogradi 30km pred hranicou zo SRB.

Takze 13.30 hranica  Baski 1 auto , nase. Horgoš 4 rady podla kamery od nevidim po nevidim.

Takze super volba.

Druha volba ale zla ze som nepocuval sigic a nesiel som cez centrum Belehradu.

Obchvat 1 h. zdrzanie.

Zajtra popisem dalsie info . Zatial sa majte a stastnu cestu.


Jánoš
10:02, 30. 06. 2018

IvanB - vdaka za info :) tesime sa na dalsie.

Aj podla skusenosti IvanaB odporucanie pre ostatnych. Nedajte sa zlakat obchvatom Belehradu. Je nedokonceny a je zapchany kamionmi, ktore cez centrum nemozu. Cez centrum aj v najvacsej spicke prejdete takmer plynulo vdaka zelenej vlne na semaforoch. Drzte sa v celkom lavom alebo druhom zlava pruhu a prisposobte jazdu domorodcom, pozor na myšičkárov. Je tam sice povolena 80 ale vsetko to fici 90 - 100 a ste sucastou prudu rieky :)  Za tie roky som inak ako centrom Belehradu nesiel.


henry_sk
16:08, 30. 06. 2018

Potvrdzujem. Obával som sa ísť  v stredu okolo 15-16h centrom Belehradu.

Ale v pohode, iba chvíľkové zdržanie na miestach napojenia výpadoviek, inak sa šlo 80-100km/h





Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás





1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.