téma: Cesta do Grécka vlastným autom

Pridať odpoveď
bily
20:39, 23. 07. 2018

Nedavnejsie som tu cital jak su ceny vyrovnsne nasim. No neviem, celkom ma to dnes prekvapilo, kranolky 3 eura, pizza velka cl 19, pivo 3.5.  To ich mozem kaslat, zlate bulharsko, akebo chorvatsko, do grecka uz nepojdem. 


Janicek101
21:17, 23. 07. 2018

ja som mal s gréckom len dobré skúsenosti aj cenovo to bolo veľmi dobré tak neviem v ktorej časti si.

my štvrtok vyrážame a podľa Vašich rád a odporúčaní zvolím prechod bačkí vinogrady a týmto aj chcem poďakovať že takéto fórum existuje inak by som trčal niekde na horgoši kto vie koľko hodín ;) takže aj takto Vám ďakujem :)


Nera738
21:46, 23. 07. 2018

Bily nemôžeš si dávať pizzu a hranolky. To máš aj doma. Skús gyros, mušle, kalamár, musaka. Maju výborne polievky. Úplne iné ako naše. Dali sme si hovadziu. Sme sa oblizovali z jedného taniera traja. Tuším 5 e. 4 chodievame jest za 25 e. Myslím ze je to v pohode. Pivo, víno duši tak sa dostaneme na 35 e. Myslím ze pohoda. 


Nera738
21:47, 23. 07. 2018

Janicek v štvrtok o koľkej? 


Janicek101
21:50, 23. 07. 2018

podľa toho ako rýchlo sa posádka stihne pripraviť :) chcel by som niekedy okolo 9 cca 


Nera738
22:10, 23. 07. 2018

Vyrážame okolo 5 ráno. Koleos, Zh značka. Možno sa stretneme. Chceme ísť na BV alebo na BB. A ak nie tak šťastnú cestu a super dovolenku. 


Janicek101
22:23, 23. 07. 2018

my vyražame z prešova do Paralie :) možno že sa stretneme :) napodobne štastnú cestu a veľa pekných zážitkov na dovolenke :)


Mirec
12:01, 24. 07. 2018

Ahojte. Idem po prvý x autom do Ofríniou. Radi si berieme aj bicykle. Chcem sa spýtať či potrebujem doklady k prevozu. Neviem ako to riešia colníci. Ďakujem za info.


Lasto
15:24, 25. 07. 2018

Chcel by som sa spytat ci ma podla Vas zmysel kupovat ENP krabicku na rychlejsi prejazd mytniciami v SRB. (mali by sme vyrazit 1.8). Planujeme ist cez prechod Backi Vinogradi. Kde potom po prekroceni prechodu do Srbska sa da kupit najblizsie.


Nera738
18:27, 25. 07. 2018

Kúpiš aj na Backa Topola benzínke.  Viac ti nepoviem. Niekto to chváli, niekto nie. Ak je na mýtnici veľa áut, púšťajú aj tade, takže stojíš. 





Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás





1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.