téma: Cesta do Grécka vlastným autom

Pridať odpoveď
slk
19:02, 30. 04. 2018

rafto

Ano, staci ti obycajny VP a ako bolo spominane urcite zelenu kartu, ktora zahrnuje aj FYROM.


Tono
07:49, 01. 05. 2018

Ahojte, moje posledné info od Srbov sú, že do leta diaľnicu nestihnú. Ostáva ešte cca 25 km. 


henry_sk
21:56, 04. 05. 2018

Ahojte,

kde je najvýhodnejšie hľadať ubytko v GR. Tie portály ako booking sa mi zdajú predražené.

Ak máte dobrý tip na lacné ubytko koncom júna, sem s ním. Vďaka.

Dúfam že takto skoro na konci júna ešte nebudú prechody preplnené... zažili sme si minulý rok dosť...


VITO PO
13:12, 06. 05. 2018

henry : nič v zlom ale ubytko v GR je dosť široký pojem. Plus mínus máš aspoň tušenie kam by si chcel ísť? 


henry_sk
13:55, 06. 05. 2018

hocikde, kde je piesková pláž a ubytko čo najbližšie k moru/pláži

napr. nei pori


anabelach
19:16, 06. 05. 2018

Ak chceš ubytko pod Olympom, napíš mi anabelach@gmail.com


henry_sk
09:53, 07. 05. 2018

Ďakujem.

Už som si našiel ubytko pod Tesalonikami, Agia Triada. Vraj je tam dlhá piesková pláž. Boli ste tam niekto?

Máte nejaké odporúčania a varovania, na cestu autom tesne na konci Júna? Hrozia nejaké zápchy na hraniciach?


Davos111
11:16, 07. 05. 2018

Ahoj. Agia Triada nepoznam, ale Thesaloniky je velmi velke mesto, ktore je pomerne blizko letoviska, preto rataj s tym ze voda tam nebude priezracne cista... Ja osobne sa snazim co najdalej od takychto miest. 

Co sa tyka ciest koncom juna by to malo byt v poho. Ja idem s rodinkou 19.06. do letoviska Sarti. Teraz je to 4x co tam budem a je to fajn letovisko. Cestou spime v Macedonsku pri jazere Star dojran.


henry_sk
13:31, 08. 05. 2018

Ahoj,

čítal som veľa recenzií hostí z okolitých hotelíkov a nenašiel som nikoho sťažovať sa na kvalitu vody.  Tak dúfam, že to bude OK. Skôr sa sťažovali na neporiadok na pláži.

Hádam už aj Gréci poznajú čističky vody a nevypúšťajú kanalizáciu rovno do mora :-)


Jánoš
12:58, 09. 05. 2018

henry_sk - cesta koncom juna bude este OK, vo Fyrom aj SRB otvorili, ci sa chystaju otvorit pomerne vela novych usekov na dialniciach. Pokial mas chut precitat si tu zopar prispevkov dozadu, su tu odporucania ako eliminovat cakanie na hraniciach. Jednak necestovat cez vikend a jednak vyuzit na prechod hranic ine ako dialnicne hranicne priechody. :) Predpokladam, ze Davos111 myslel skor to, ze ak ta plaz je blizko druheho najvacsieho mesta v GR, tomu bude zodpovedat asi aj obsadenost plaze, mnozstvo dovolenkarov aj domacich a s tym suvisiaca cistota vody. :) Mala rada - skus si cez booking alebo iny rezervacny portal vyhladat vhodne ubytko, popozeraj fotky a recenzie a podla nazvu ubytovania si cez net zisti kontakt priamo na majitela a chod cez neho. Vacsinou ale na rozdiel od bookingu bude majitel pozadovat zalohu.

Davos111 -  Sarti je super, uz sme tam tiez boli a o mesiac po tebe sa tam chystame aj my, ak bude vsetko OK :) Este viac super je tvoja volba prespat pri jazere Star Dojran, je tam pekne a hlavne 100 m pred hranicou este mozes natankovat lacnejsie doplna :)





Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás





1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.