téma: Cesta do Grécka vlastným autom

Pridať odpoveď
Pajtyi
18:41, 31. 05. 2019

Este ma napada ako je to s vodicskym preukazom? Vyzaduje sa medzinarodny vodicsky preukaz? Pytali to od niekoho? Ja mam este ten starsi.Ruzova karticka.


Jánoš
08:40, 03. 06. 2019

Nepotrebujes ziadny medzinarodny vodicak. Neviem aku ruzovu karticku mas, predpokladam ze nie plastovu karticku. Ja mam uz tiez ruzovu karticku, no ten moj ma asi tri tyzdne.

Skus pogooglit, uz si nespominam ako vyzera ten tvoj, myslim ze je to ten papierovy zalaminovany a netusim aku ma platnost.

viac informacii najdes aj tu - https://www1.pluska.sk/rady-a-tipy/tisice-slovakov-budu-vodicaky-menit-skor-ako-mysleli-pozrite-dokedy-plati-vam


VITO PO
12:14, 03. 06. 2019

Medzinárodný vodičák sa ti oplatí len keby si chcel robiť nízke prelety, za ktoré hrozí odobratie VP :D Toto nepredpokladám a medzičasom sa aj cudzí policajti naučili rozoznávať doklady, takže je dosť možné že by ťa s tým medzinárodným aj tak poslali vieš kam. :) 


Pajtyi
13:13, 03. 06. 2019

Praveze ja som typ ktory sa snazi dodrziavat cestne pravidla.Nepotrebujem prekracovat rychlost ved clovek ide na dovolenku tak nieje sa kam nahlit


JanTN
11:17, 04. 06. 2019

Vláda Srbskej republiky navrhla zvýšenie cien mýta o 12 percent.Vyššia cena sa uplatní, keď poslanci srbského parlamentu schvália návrh zákona o zmenách zákona o poplatkoch .

Cena z Nového Sadu do Belehradu podľa nového cenníka bude stáť 235 dinárov namiesto 210. Od Belehradu po Suboticu, namiesto 560, bude stáť 627 dinárov , správy Blic.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/ekonomija/aktuelno.239.html:798536-PUTARINE-SKACU-12-ODSTO-Vlada-uputila-predlog-u-Skupstinu-po-hitnom-postupku


VITO PO
08:16, 05. 06. 2019

Pajtyi : tak nerieš :) Hlavne priprav auto na dlhú cestu, posádke nadeľ prídel trpezlivosti a dobrej nálady a užite si jak cestu, tak pobyt. :)


henry_sk
18:20, 05. 06. 2019

Koľko Turkov môžem očakávať v Srbsku piatok ráno 5.júla , keďže prázdniny v Nemecku začínajú 1.júla aj 4.júla?

Dúfam že vyrážajú až cez víkend :-)


Nera738
18:54, 05. 06. 2019

Chod na backy vinogrady a máš vymaľované 


Pajtyi
21:49, 06. 06. 2019

Ak sa nemylim tak myslel HU/SRB hranice lebo na Macedonskych by uz turci nemali lebo oni pri Nis odbacaju na smer bulharsku hranicu Dimitrovgrad a smer Sofia.Na www.police.hu sa da kedykolvek pozriet ze ake su aktualne cakacie doby na hraniciach alebo sa da pozriet aj na google mapach kde su zdrzania.Ja od Budapesti pojdem dole nie po M5 ale po M6 a do srbska budem prechadzat cez hranicu Hercegszanto.Ta hranica je otvorena 24hodin a vlani ked som tadial siel nebolo predomnou ani auto.


Nera738
22:40, 06. 06. 2019

Vlani som čakal na Srb Mac hranici 2 hodky 





Pridať odpoveď

Pridať odpoveď

Ak chcete pridať odpoveď prosím prihláste sa. Ak u nás ešte nemáte účet, zaregistrujte sa.

Zapojte sa do diskusie!

Vytvorte si cestovateľský profil a zapojte sa do diskusie s ostatnými cestovateľmi alebo si vytvorte vlastnú tému. Na Vaše otázky a komentáre ostatní radi odpovedia :)

Vytvoriť profil
(zaberie to menej ako 30 sekúnd)
Vytvoriť tému


Sledujte nás





1. Vytvorte si profil

Získate tým domov pre všetky Vaše cestovateľské zážitky a stanete sa členom cestovateľskej komunity- ZAREGISTRUJTE SA

2. Uložte si zážitky

Pridajte si na svoj profil vlastné fotoalbumy, fotomomenty, napíšte článok, či recenziu z ciest. Všetok obsah u nás môžete združiť pod jednu strechu - vytvorte si u nás VÝLET!.

3. Zdieľajte a diskutujte

Vytvorený výlet zdieľajte vašim priateľom a podeľte sa tak jednoducho o všetky cestovateľské zážitky. Zapojte sa tiež do diskusie s ostatnými cestovateľmi.